Amerikan Siyah Hindi Civcivi

Amerikan siyah hindi civcivi Türkiye’de en yaygın olaran ırklar arasındadır. Ükemizin cografi koşullarına en uyumlu ırk diyebiliriz. Doğal ortamdan en fazla yararlanan ve adapte olan siyah hindi civciv ırkı et verimi konusunda da diğer bir çok ırktan önde gelmektedir. Etine verdiği dogal aromada siyah hindi ırkının tercih sebeblerindendir. Diğer hindi ırklarına göre daha kolay karkas ağırlıga ulaşmaktadır. İstediğiniz verim ve kapasiteye kolayca erişmesi tercih sebeblerinin başında gelmektedir. Amerikan siyah hindi civcivi fiyatlarıda tarafımızca piyasa değerinin altında satışa sunulmaktadır. Siyah hindi civcivi satışlarımız günlük haftalık ve aylık olarak yapılmaktadır. Siyah hindi civcivi bakım ortamı tarafımızca en iyi şekilde sağlanmaktadır. Bursa Hindi olarak tüm siyah hindi plazlarının günlük aşıları yapılarak siz yetiştiricilerimize gönderilmektedir.
Amerikan Siyah Hindi

Amerikan Siyah Hindi

Amerikan siyah hindi diğer bir adıyla amerikan bronz hindi olarakta bilinmektedir. Kökeni isminde oldugu gibi Amerika’dır. Siyah hindi en agır hindi ırkları arasındadır. Dayanıklı bir ırk olduğundan kapalı ve açık ortamlarda kolayca yetişrilebileceginiz bir ırktır. Siyah hindi civcivi tercih nedenlerinden biriside Tavuk ırklarına nazarak uzun ömürlü ve dayanıklı olmasıdır. Ayrıca hindi eti hem lezzetli hemde kolestrol degerlerinin düşük olmasından ötürü tercih sebebidir. Siyah hindi kaç kilo gelir ? Sorusuna yanıt olarak Erkek hindiler 12 – 15 KG Dişi hindiler ise 7 – 9KG agarlıga ulaşabilmektedir. En büyük hindi ırkları arasında olduğundan bahsetmiştik. Amerikan bronz siyah hindi özellikleri hakkında bilgi vermeye çalıştık. Amerikan siyah hindi fiyatları, etlik hindi ırkları , yerli hindi ırkları , hindi kaç kilo gelir ? Bakımı nasıl olur vb. konularda istediginiz soruyu bize yönelterek profesyonel destek ve bilgi alabilirsiniz. Siyah hindi palazı özellikleri konusunda sizleri zevkle bilinçlendirebiliriz. Sizlerde kanada hindi satanlar yada kanada hindi yetiştirenelr arasına uzman destek ile katılabilirsiniz.

Firmamızın Hizmetleri:

  • Hindi Yumurtası Üretimi
  • Hindi Yumurtası Satışı
  • Hindi Civcivi Satışı
  • Hindi Palazı Satışı
  • Günlük Hindi Civcivi Satışı
  • Haftalık Hindi Civcivi Satışı
  • Aylık Hindi Civcivi Satışı

Yumurtalık ve Etlik Hindi Civciv Satışı yapan firmamızda aynı zamanda günlük haftralık ve aylık civciv seçenekleride bulunuyor. Toptan Yumurtalık Hindi Civciv Satışı yaptıgımız kişi yada kurumların konumu önemli degildir. Türkiyenin her yerine civciv gönderimi yapıyoruz.

Amerikan Siyah Hindi

Amerikan Siyah Hindi

Web Tasarım Hostfix Teknoloji