Damızlık Hindi Yetiştiriciliği

Anaç Hindi yetiştiriciliği, ticari anlamda yapılan diğer tüm hayvancılık çeşitleri gibi devridaim içinde yürütülmesi gereken bir iştir. Hindi yetiştiriciliğinde sürekliliğin sağlanmasının temel şartlarından bir tanesi  hindi civciv yetiştiriciliğinin yapılmasıdır. Etlik hindi yetiştiriciliği genel olarak dışarıdan alınan hindi palazlarının etlendirilip satılmasını kapsar. Ancak damızlık olarak hindi yetiştiriciliği kümeste yumurtalayan ve yeni yavruların doğumu için uygun ortamı hazırlayan hindilerin beslendiği iş koludur. Tıpkı diğer hayvancılık türlerinde olduğu gibi dişiler hindi yetiştiriciliği yapan işletmeler için çok önemlidir.

Anaç Hindi Yetiştiriciliğinin Önemi

Bir fabrika için üretim bandı ne kadar önemli ise bir hindi yetiştiriciliği işletmesi için de anaç hindiler o kadar önemlidir. Hem sağlıklı ve kaliteli yumurtalar için hem de yaşı geldiğinde etlik kullanılmak için beslenen anaç hindiler neden önemlidir? Buyurun inceleyelim!

  • Sağlıklı ve sürdürülebilir bir sürünün temeli anaç hindilerdir.
  • Hindi yetiştiriciliği yapmayan işletmeler hindi civcivi ve hindi palazını dışarıdan satın alır.
  • Anaç hindilerin işletmede yetiştirilmesi hem hindi civcivi hem de hindi yumurtası üretimini hızlandırmaktadır.
  • Kaliteli ve sağlıklı yürütülen anaç hindi yetiştiriciliği sayesinde işletme kısa vadede sürüyü büyütebilmektedir.

Bursa Anaç Hindi Yetiştiriciliği

Bursa hindi yetiştiriciliği yapan firmamız yüksek verimlilik değerleri olan anaç hindiler beslemektedir. Damızlık hindi yetiştiriciliği yapılırken pedigree (soykütüğü) kayıtlarına oldukça önem veren Bursa hindi yetiştiriciliği firmamız gelecekte elde edilecek anaç hindilerin verimliliğinin arttırılması amacı gütmektedir. Damızlık hindi yetiştiriciliğinde seleksiyona oldukça önem veren Bursa hindi yetiştiriciliği firmamız anaç hindileri seçerken oldukça titiz davranmaktadır. Damızlık için hindi yetiştiriciliği yaparken kaliteli ve yüksek verim değerlerine sahip olan hindilerin satışını da yapan firmamız, Türkiye çapında kaliteli anaç hindi tedariki yapmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanından gelen anaç hindi satışı taleplerini karşılamayı arzu eden firmamız gelecekte kaliteli hindi civcivi ve hindi palazı üretimi yapılmasını desteklemektedir. Siz de Bursa anaç hindi yetiştiriciliği yapan firmamızdan kaliteli ve yüksek verimli anaç hindi satın almak istiyorsanız bize ulaşmanız yeterlidir.

anaç hindi yetiştiriciliği

Firmamızın Hizmetleri

  • Anaç Hindi Satışı
  • Hindi Civcivi Satışı
  • Hindi Palazı Satışı
  • Etlik Hindi Satışı

Firmamız üzerinden toptan hindi satışı yapılmaktadır. Hindi civciv satarlar olarak günlük hindi civciv, haftalık, aylık ve daha büyükleri olmak üzere çeşitler bulmaktadır. Hindi alsat ile ugraşanlar yada hindi yetiştiriciligi yapanlar arasında tercih ediliyoruz. Bunun en büyük nedeni fiyatlarımızın ucuz olmasıdır. Ayrıca Türkiyenin her yerine hindi civcivi gönderilir. Amerikan bronz hindi civcivi yada Kanada beyaz hindi civcivi fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz biizmle iletişime geçebilirsiniz. Toptan hindi civcivi bakımı ve yetiştiriciligi hakkında da bilgi almak isteyebilirsiniz.

Web Tasarım Hostfix Teknoloji