Beyaz Hindi Palazı Yetiştiriciliği

Beyaz hindi palazı yetiştiriciliği ülkemiz hindi besisi sektörü için oldukça önemlidir. Özellikle hindi besisi yapmak isteyen üreticilerin satın aldığı beyaz hindi palazları haftalık yaştayken satın alınır ve kesime gelene kadar özenle beslenir. Hindi palazının tercih sebebi kişiler ve işletmelere göre farklılık gösterse de hindi civcivlerini yetiştirmenin nispeten riskli olması beyaz hindi palazı satışını etkileyen temel unsurlardan bir tanesidir. Beyaz hindi palazının ölüme karşı daha az riskli olmasının yanında bakım ve besleme açısından da pek çok avantajı mevcuttur. Beyaz hindi palazının avantajlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Beyaz Hindi Palazı Yetiştiriciliğinin Avantajları

Beyaz hindi palazı, tavuklara veya diğer hindi türlerine nazaran daha çok tercih edilen bir türdür. Peki, beyaz hindi palazını avantajlı kılan nedir? Buyurun inceleyelim!

  • Beyaz hindi palazı yemden yararlanma konusunda oldukça üstün bir türdür. Üstelik entansif yöntemlerle beslenen hindilerin aksine doğada bulabildikleri her unsuru değerlendirerek beslenebilmektedir.
  • Kanatlılarda temel olarak kanat ve göğüste et oranı azdır. Ancak beyaz hindi palazı kesime geldiğinde bu bölgelerde oldukça yüksek et tutma oranı yakalar.
  • Tavuk ve diğer kanatlılara kıyasla aynı yemden daha fazla oranda verim veren beyaz hindi palazı maliyet açısından da bir adım öndedir.
  • Besinsel değerler açısından sağlıklı ve lezzetli olan beyaz hindi palazı eti diğer etlere kıyasla daha çok tercih edilen bir üründür.
  • Mineral ve vitamin zengini olan beyaz hindi palazı eti beslenme ve diyetlerin vazgeçilmez unsurudur.

Beyaz hindi palazı hem üreticiler hem de tüketiciler açısından oldukça avantajlı bir hayvandır. Bu hayvanın düşük maliyetle beslenmesi maliyetleri düşürdüğü gibi tüketicinin satın aldığı beyaz hindi palazı etini de ekonomik kılmaktadır. Bu nedenle ülkemizde beyaz hindi palazı yetiştiriciliği yaygınlaşması gereken önemli bir sektördür.

Beyaz Hindi Palazı Yetiştiriciliği

Beyaz Hindi Palazı Yetiştiriciliği

Bursa Beyaz Hindi Palazı  Yetiştiriciliği ve Toptan Satışı

Bursa beyaz hindi palazı yetiştiriciliği yapan firmamız hijyenik ve doğal ortamlarda beslediği beyaz hindi palazlarını ülkenin dört bir tarafındaki üreticilere satmaktadır. Geniş lojistik imkânları ile Türkiye çapında beyaz hindi palazı satışı yapan firmamız sadece beyaz hindi palazı satışı ile yetinmemiş bunun yanında hindi civcivi ve kesimlik hindi satışı da yapmaya başlamıştır. Siz de beyaz hindi palazı veya hindi civcivi satışı konusunda bilgi almak istiyorsanız bize ulaşmanız yeterlidir.

Firmamızın Hizmetleri

  • Hindi Palazı Satışı
  • Hindi Civcivi Satışı
  • Beyaz Etlik Hindi Satışı
  • Siyah Etlik Hindi Satışı

Firmamız üzerinden toptan hindi civcivi satışı yapılmaktadır. Beyaz etlik hindi civciv satarlar olarak günlük hindi civciv, haftalık, aylık ve daha büyükleri olmak üzere çeşitler bulmaktadır. Hindi alsat ile ugraşanlar yada hindi yetiştiriciligi yapanlar arasında tercih ediliyoruz. Bunun en büyük nedeni fiyatlarımızın ucuz olmasıdır. Ayrıca Türkiyenin her yerine hindi civcivi gönderilir. Amerikan bronz hindi civcivi yada Kanada beyaz hindi civcivi fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz biizmle iletişime geçebilirsiniz. Toptan hindi civcivi bakımı ve yetiştiriciligi hakkında da bilgi almak isteyebilirsiniz.

Kategoriler: Hindi

Web Tasarım Hostfix Teknoloji