Hindi Civcivi Yetiştiriciliği

Dünyada ortaya çıkan besin talebindeki artış pek çok üreticiyi alternatif besin üretimine sevk etmiştir. Alternatif aranırken düşük maliyetli ve yüksek verimli besin arayışına giren üreticiler hindi yetiştiriciliğini keşfetmiştir. Ülkemizde de tıpkı dünyada olduğu gibi oldukça yaygın bir şekilde yapılan hindi yetiştiriciliği ülkemizin et ihtiyacının karşılanmasında oldukça büyük rol oynamaktadır. Hindi yetiştiriciliğinin söz konusu önemi hindi yetiştiriciliğinin temeli kabul edilen hindi civcivi üretimi ve yetiştiriciliğini de oldukça önemli bir konuma taşımıştır. Hindi civcivi yetiştiriciliği oldukça hassas bir süreçtir. Bu süreçte profesyonellerin görev alması gereklidir. Bursa hindi civcivi yetiştiriciliği yapan firmamız profesyonel ekibi ile sağlıklı ve yüksek et tutma kapasitesi olan hindi civcivleri üretmektedir. Bursa hindi civcivi yetiştiriciliği yapan firmamızın hindi civcivi yetiştiriciliğinde hangi aşamaları takip ettiğini buyurun birlikte inceleyelim!

Hindi Civcivi Yetiştiriciliği

Hindi yetiştiriciliğinin en önemli ayağı sağlıklı ve kaliteli hindi civcivi üretimi ile gerçekleşir. Yumurtadan çıkış anından hindi palazı statüsünü kazanana kadar geçen sürede hindi civcivi ne kadar sağlıklı olursa et verimi ve büyüme süreci o kadar kaliteli olacaktır. Bu nedenle Bursa hindi civcivi yetiştiriciliği hizmeti veren firmamız hindi civcivi sağlığına büyük önem vermektedir.

Hindi civcivi yetiştiriciliği tabii ve kuluçka makinesi yöntemi ile gerçekleştirilebilmektedir. Kuluçka makinaları ile hindi yumurtalarından hindi civcivi elde eden firmamız, yumurtaları 28 gün kuluçkada tutar. 28 günlük kuluçka süresi olgunlaşma ve çıkış olarak 2 kısımda yapılır. Olgunlaşma 24 gün sürmekte ve hindi civcivinin yumurta içindeki gelişiminin büyük kısmının tamamlandığı bölümdür. 4 günlük çıkış kısmı ise artık hindi civcivinin yumurtadan çıkması ve sağlıklı bir yaşam sürmeye başlamasını ifade eder. Yumurtadan çıkış gününden 6 haftalık olana kadarki süreçte hindi civcivleri semirtme aşamasında kalır. Bu dönemde sağlıklı bir büyüme ve gelişme evresi için gerekli bütün işlemler gerçekleştirilir. Hindi civcivlerinin gelecek hayatlarında sağlıklı olmaları için aşılar ve gaga kesme işlemleri yapılır. 6 haftalık süreci tamamlayan hindi civcivleri palaz adını alır ve farklı bir bölüme alınır.

Bursa Hindi Civcivi Yetiştiriciliği ve Hindi Civcivi Satışı

Bursa hindi civcivi yetiştiriciliği ve hindi civcivi satışı yapan firmamız hindi civcivlerinin yetişme sürecini oldukça titizlikle takip etmekte ve satışları gerçekleştirmektedir. Firmamızın sunduğu hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz.

  • Hindi civcivi satışı
  • Hindi palazı satışı
  • Hindi satışı

Aylık hindi, haftalık hindi ya da günlük hindi satışı yapan firmamız Türkiye’nin her yerine hindi satışı yaparak lojistik anlamda da büyük kolaylık sağlar. Siz de hindi civcivi veya hindi palazı satın almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçmelisiniz. Firmamız üzerinden toptan hindi civcivi satışı yapılmaktadır. Beyaz etlik hindi civciv satarlar olarak günlük hindi civcivi, haftalık, aylık ve daha büyükleri olmak üzere çeşitler bulmaktadır. Hindi alsat ile ugraşanlar yada hindi yetiştiriciligi yapanlar arasında tercih ediliyoruz. Bunun en büyük nedeni fiyatlarımızın ucuz olmasıdır. Ayrıca Türkiyenin her yerine hindi civcivi gönderilir. Amerikan bronz hindi civcivi yada Kanada beyaz hindi civcivi fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz biizmle iletişime geçebilirsiniz. Toptan hindi civcivi bakımı ve yetiştiriciligi hakkında da bilgi almak isteyebilirsiniz.

Hindi Civcivi Yetiştiriciliği

Hindi Civcivi Yetiştiriciliği

Kategoriler: Hindi

Web Tasarım Hostfix Teknoloji