Hindi Palazı Yetiştiriciliği

Hindi Palazı Yetiştiriciliği oldukça yaygın bir iş haline gelmiştir. Nedenlerinin en başında genelleri sıralayalım. Hindi, tavuk ile kıyaslandığında et randımanı ve et kalitesi olarak oldukça avantajlı bir hayvandır. Ülkemizde hindi tüketimi tavuk tüketimi kadar yaygın olmasa da son yıllara hindi yetiştiriciliği rağbet gören bir sektör olmuştur. Hindi yetiştiriciliğinin ilgi görmeye başlaması hindi palazı satışlarında büyük bir ivmelenmeye neden olmuştur. Çoğu insanın adını bile ilk defa duyduğu hindi palazı 6 haftalık hindi yavrusuna verilen isimdir. Beyaz hindi palazı ve siyah hindi palazı ülkemizde yaygın bir şekilde üretilmeye başlanmıştır. Peki, hindi palazını önemli kılan nedir? Hindi palazı satışı neden yükseldi? Buyurun inceleyelim!

Beyaz Hindi Palazı ve Siyah Hindi Palazının Önemi

Rengi siyah ya da beyaz olsun hindi palazı et üretimi ve damızlık üretimi yönünden oldukça önemlidir. Hindi civcivleri ilk 6 hafta içinde oldukça hassas ve zarar görmeye müsait canlılardır. İlk 6 haftada yanlış bakım ve ihmaller sonucu hindi civcivlerini kaybetmeniz oldukça büyük bir ihtimaldir. Bu sebeple hindi civcivlerinin bakımı Bursa hindi civcivi ve hindi palazı üretimi yapan firmamız gibi profesyonellerce yapılmalıdır. 6 haftalık yaşa gelene kadar hindi civcivinin hassas olması pek çok üreticiyi 6 haftalık yaşa gelmiş ve sağlıklı hindi palazı satın almaya sevk etmiştir. Pek çok üretici açısından hindi palazı satın almak hem daha avantajlı hem de daha karlıdır. Semirtme dönemini atlatmış hindi palazı hem daha az ölüm riski taşımakta hem de daha kısa sürede kesime gelmektedir. Bu nedenle hindi palazının yetiştirilmesi ve hindi palazı satışı oldukça önemlidir.

Hindi Palazı Yetiştiriciliği

Hindi Palazı Yetiştiriciliği

Bursa Hindi Palazı Satışı

Bursa hindi palazı satışı yapan firmamız hem beyaz hindi palazı hem de siyah hindi palazı satışı yapmaktadır. Hindi palazını oldukça hijyenik ve sağlıklı ortamlarda yetiştirdikten sonra 6 haftalık yaşa geldiğinde satışa çıkaran firmamız Türkiye’nin her yerine hindi palazı satışı yapmaktadır. Lojistik anlamda sağladığımız kolaylıklar sayesinde Türkiye’nin 4 tarafına hindi palazı satışı yapabilmekteyiz. Bu sayede ülkenin her yerindeki hindi yetiştiriciliği ile ilgilenen çiftçilerimize kaliteli etlik hindi palazı tedarik etmekteyiz. Siz de hindi palazı satın almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Firmamızın Hizmetleri

  • Hindi Palazı Satışı
  • Hindi Civcivi Satışı
  • Beyaz Etlik Hindi Satışı
  • Siyah Etlik Hindi Satışı

Kategoriler: Hindi

Web Tasarım Hostfix Teknoloji