HİNDİ ÜRETİMİ

Hindi üretimi dünya üzerinde yapılabilen bir iştir. Hindiler hem ülkemizde hem de dünya da oldukça lezzetli ve düşük kolesterol oranına sahip olan hayvanlardır. Hindiler kümes hayvanları ailesinde yer almaktadır ve anavatanları Amerika’dır. Amerikan bronz hindi, kanada beyaz hindi, beyaz hindi, siyah hindi gibi pek çok hindi çeşidi bulunmaktadır. Hindilerin de başlarında yakın akrabaları olan tavuklar gibi kırmızı bir ibik bulunmaktadır. Yazının en başında bahsettiğimiz gibi hindilerin hem lezzetli hem de kolesterol oranının düşük olması sebebi ile insanlar tarafından çok sık tercih edilmektedir. Özellikle beyaz et grubunda yer alan ve hindiler ile çok karşılaştırılan tavuklara göre hindiler daha dayanıklıdır ve tavuklara göre çok daha uzun süre yaşamaktadır. Ayrıca hindiler besleyicilik açısından da tavuklardan çok daha yüksek değerlere sahiptir. Hindilerin bu özellikleri kişilerin hindi tüketimini artırmaktadır. Bu durum, dolayısıyla hindi yetiştiriciliğine olan talebi de artırmaktadır.

Hindi Yetiştiriciliği

Bursa hindi yetiştiriciliği konusunda uzman olan firmamız hindi besleme, hindi bakımı, hindi civcivi bakımı gibi hindiler ile alakalı her türlü konuda pek çok bilgiye sahiptir. Yıllardır bu sektörde gösterdiği faaliyetler neticesinde çok sayıda tecrübe edinmiş olan çalışanları ile kaliteli hindiler beslemekte ve hindileri en uygun fiyatlar ile müşterilerine ulaştırmaktadır. Firmamız hindi yetiştiriciliğinin ne kadar özen gerektiren ve zor bir iş olduğunun bilincinde olup tüm hindileri, edinilen bilgiler ve tecrübeler ışığında beslemekte ve yetiştirmektedir. Özellikle hindi civcivlerinin ve hindi palazlarının bakımı hindi yetiştiriciliğinde çok önemlidir. Bu süreçte civcivler ve hindi palazları ne kadar kaliteli ve doğru şekilde beslenirse hem etleri çok daha lezzetli olur hem de onların yavruları bir o kadar kaliteli olur.

Hindi Fiyatları

Öncelikle belirtmekte fayda vardır ki hindilerin fiyatları mevsimlere ve dönemlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Ancak hindi almak istiyorum ya da hindi civcivi almak istiyorum diye düşünüyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Firmamız hindi, hindi civcivi ve hindi palazları konusunda en uygun fiyat garantisini vermektedir. Nitelikli ve kaliteli firmamız sayesinde internette hindi palazı satanlar ya da hindi civcivi fiyatları diye bir araştırma yapmanıza gerek kalmadan en uygun hindi, hindi civcivi ve hindi palazlarına firmamızdan ulaşabilirsiniz. Hindi, hindi civcivi ve hindi palazı konusunda daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız tarafından Türkiye’nin her yerine hindi, hindi civcivi ve hindi palazı gönderimi sağlanmaktadır.

Firmamızın Hizmetleri

  • Hindi Palazı Satışı
  • Hindi Civcivi Satışı
  • Beyaz Etlik Hindi Satışı
  • Siyah Etlik Hindi Satışı

Kategoriler: Hindi

Web Tasarım Hostfix Teknoloji