Siyah Hindi

Siyah hindiler diğer hindi çeşitlerine ve tavuklara göre çok daha dayanıklıdır. Bu dayanıklılık bu hindi türlerinin daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Ayrıca siyah hindilerin beslenme değerleri de diğer türlere ve tavuklara göre daha yüksektir. Bu nedenle insanlar tarafından çok daha fazla talep görmektedir. Yılbaşında, sucuk ve salam yapımında siyah hindiler fazlasıyla kullanılmaktadır. Siyah hindiler diğer kanatlılardan farklı gıdalar tüketebilmektedir. Bu da hindi etinin çok daha ucuza mal edilmesini sağlamaktadır. Siyah hindinin faydalarını ve diğer kanatlı hayvanlardan üstün yönlerini aşağıdaki gibi sıralamak mümkündür:

  • Öncelikle siyah hindiler tavuk ve diğer hindi çeşitlerinden farklı olarak onların değerlendiremediği gıdaları tüketebilmektedir. Bu da hindi etinin maliyetinin düşmesine ve tüketiciye daha ucuza ulaşmasını sağlamaktadır.
  • Tavuk ve diğer hindi çeşitlerine göre göğüs ve but kısmında çok daha fazla et miktarı bulunmaktadır.
  • Hindiler yedikleri gıdaları ve yemleri ete çevirme açısından tavuk ve diğer hindi türlerine göre çok daha başarılıdır.
  • Hindiler otladıkları alanda bulunan ot, böcek ve tahıl döküntülerini tüketmektedir. Bu özellikleri ile çevre dostu olan hindilerin yiyecek bulması da kolaydır.
  • Tüm bu özelliklerinin yanında hindi eti oldukça lezzetlidir. Ayrıca kolesterol oranı da oldukça düşüktür.
  • Siyah hindi türünün eti vitamin bakımından da çok zengindir.
  • Besleyiciliği sayesinde diyetler içinde oldukça uygundur.

siyah hindi

Siyah Hindi Satışı

Siyah hindilerin üretimi için de tıpkı diğer hindileri çiftleştirmek için gerekli olan 10 dişiye 1 erkek kuralı geçerlidir. Yukarıda bahsettiğimiz tüm nedenlerden dolayı siyah hindiler çok fazla talep gören hindi türleridir. Biz, Bursa hindi üretimi ve satışı yapan bir firma olarak bu çok fazla talep gören hindi türünü üretip tüm Türkiye’ye satışını yapmaktayız. Bu hindiler firmamız ve profesyonel ekibimiz tarafından oldukça hijyenik bir ortamda üretilmekte ve büyütülmektedir. Firmamız tarafından siyah hindi, siyah hindi civcivi ve siyah hindi palazı üretimi ve satışı yapılmaktadır. Eğer siz de siyah hindilerimizi satın almak isterseniz bizimle iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.

Ayrıca firmamız beyaz hindi, beyaz hindi civcivi ve beyaz hindi palazı yetiştiriciliği de yapmaktadır. Eğer beyaz hindi satışı hizmetimizden faydalanmak isterseniz yine bizimle iletişime geçerek sipariş oluşturabilirsiniz.

Hindi Yetiştiriciliği ve Hijyen konularında aklınıza takılarn soruları cevaplamabiliriz. Aylık hindi, haftalık hindi ya da günlük hindi satışı yapan firmamız Türkiye’nin her yerine hindi satışı yapmaktadır. Bu sayede lojistik anlamda sizlere büyük kolaylık sağlar. Siz de hindi civcivi veya hindi palazı satın almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçmelisiniz. Firmamız üzerinden toptan hindi civcivi satışı yapılmaktadır. Beyaz etlik hindi civciv satarlar olarak günlük hindi civcivi, haftalık, aylık ve daha büyükleri olmak üzere çeşitler bulmaktadır. Hindi alsat ile ugraşanlar yada hindi yetiştiriciligi yapanlar arasında tercih ediliyoruz. Bunun en büyük nedeni fiyatlarımızın ucuz olmasıdır. Ayrıca Türkiyenin her yerine hindi civcivi gönderilir. Amerikan bronz hindi civcivi yada Kanada beyaz hindi civcivi fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz biizmle iletişime geçebilirsiniz. Toptan hindi civcivi bakımı ve yetiştiriciligi hakkında da bilgi almak isteyebilirsiniz.

Kategoriler: Hindi

Web Tasarım Hostfix Teknoloji